Доставка і оплата

Самовивіз

Прекрасна можливість забрати продукцію самостійно з пункту видачі за адресою: м. Київ, вул. Червоноткацька 42 Е (Хімволокно) Перед самовивозом рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами та узгодити час видачі
Доставка по Києву

Відвантаження та транспортування виробів по Києву здійснюється кур'єрською службою. Вартість доставки від 450 грн. При доставці в передмістя проводиться індивідуальний розрахунок за кілометраж.
Доставка по Україні
Нова Пошта, Делівері, Інтайм Відстежувати доставку можна вводячи номер декларації за посиланням: https://novaposhta.ua/tracking Увага! Замовляючи доставку товару службою (Нова Пошта) - при отриманні настійно рекомендуємо перевірити наявність всього товару в замовленні, а також цілісність продукції. У разі пошкодження товару - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а також скласти акт (претензію)


Оплата
Ми пропонуємо декілька варіантів оплати:
* Переказ коштів на карту ПриватБанку ФОП згідно рахунку-фактури
* Безготівковій розрахунок
* Платіж на Новій почті при отриманні продукції (з обов'язковою передоплатою)
Умови повернення товару
Продавець зобов'язаний передати Покупцю продукцію згідно Замовленню / Специфікації / Договору, якість яких відповідає інформації, представленої Покупцеві на сайті, а також інформації, доведеної до його відома при передачі продукції.

При отриманні продукції Покупець перевіряє відповідність по кількості, комплектність і відсутність претензій щодо зовнішнього вигляду доставленого Товару. У разі отримання неякісних, або невідповідності отриманих Товарів відповідно до Специфікації, Покупець має право вимагати заміни таких Товарів Товарами належної якості, повідомивши про це менеджера компанії.

У разі пошкодження товару компанією-перевозчіком- необхідно відмовитися від отримання товару і скласти акт-претензію. В такому випадку, компанія-перевізники проведе відшкодування у вигляді компенсації страхової суми.

Обмін продукції здійснюється на продукцію належної якості згідно специфікації. При цьому вартість раніше оплаченої продукції і подальші грошові взаєморозрахунки проводяться згідно з Договором і чинним законодавством.

Повернення грошових коштів Продавцем здійснюється згідно з раніше обраного Покупцем способу оплати. Продавець має право відмовити Покупцеві в обміні або поверненні Товару на свій розсуд, якщо буде мати докази неправомірних дій з боку Покупця. Також Продавець має право залучити Покупця до відповідальності в судовому порядку.


Приїжджайте до нас в офіс:
Київ, Червоноткацька 42 Е, тел. 067 329 87 34
Made on
Tilda